» Karayolu Taşımacılığı  
Firmamız kara nakliye ithalat ve ihracat taşımalarınızda,hızlı,güvenilir ve ekonomik hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Müşterinin her türlü araç ihtiyacına cevap verebilecek kapasitede ve tecrübeli kaptanlarıyla başta Türki cumhuriyetleri Irak, İran ve Avrupa'ya taşımacılık yapmaktadır. Devamı »  
    » Denizyolu Taşımacılığı  
Firmamız dünya çapındaki tüm limanlara ve limanlardan komple ve Parsiyel konteyner taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Karayolu ile ulaşılması uygun olmayan yüklerinizi, uzman kadrosu ile dünyanın önemli limanlarına sigorta güvenceli sevkiyatlar yapmaktadır.  Devamı »  
    » Demiryolu Taşımacılığı  
Firmamız kurulduğu yıldan itibaren ve geçmiş tecrübesi ile demiryolu taşımacılığı alanında yaygın bir faaliyet göstermektedir. Demiryolu taşımacılığı, güvenli olmasının yanı sıra getirdiği fiyat avantajı ile her geçen gün deger kazanmaktadır. Devamı »  
   
» Havayolu Taşımacılığı
Firmamız havayolu taşımacılığı departmanı, hava taşımacılığı kurallarını göz önüne alarak hassasiyetli bir şekilde Türkiye'nin tüm havaalanlarından yurtdışı havaalanlarına taşımacılık yapmaktadır. Devamı »
 
  ©2007 Büyükaslanlar  

Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Hizmetlerimiz   |   Galeri   |   İletişim

 

Tasarım : BuRaKÇeTiN